Izena eman FAQ Sartu
Bilduma zerrenda Azken fitxategiak Azken iruzkinak Ikusienak Estimatuenak Nire gogokoak Bilatu



Hizkuntza aukeratu:

Hasiera > НАШИ ФОТОАЛЬБОМЫ > ostermann

Новый альбом"Продукция фирмы Vitakraft"


RIMG6572.JPG

8 fitxategiak, 2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом"Корма и аксессуары для канареек"


RIMG5723.JPG

10 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 02(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом "Музей канареек"


mmm-gaipel-innen.jpg

14 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 05(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом"Кенар Пушистик"


RIMG6576.JPG

19 fitxategiak, 2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an-n gehitutako azkenak

 

 

10 bilduma 2 orrialdetan 2

Ausazko irudiak - ostermann (r)en bilduma
kl2.jpg
Маленькая синяя клеточка.1191 aldiz ikusiaПриобретена 8.10.2005ostermann
ptic09~0.jpg
Красуемся912 aldiz ikusiaвотostermann
jochen-klahn.jpg
Основатель музея Йохан Клын.859 aldiz ikusiaStadtheimatpfleger Jochen Klähn.ostermann
RIMG5520.JPG
Просторная сферическая клетка бирюзового цвета.1200 aldiz ikusiaприобретена 18.09.2005.ostermann
~MAP0002.jpg
Зернышки"Черный нигер позожи на семена цветов...804 aldiz ikusiaОни немного щекочат горлышко-
их не рекомендуют давать
сразу по многу...
Кто может о них рассказать?
ostermann
Stella1.jpg
Бассеты и скочик850 aldiz ikusiaБассеты-хитрые подлизы...ostermann
~MAP0007~0.jpg
Здесь среди кормов Витакрафт-о которых отдельный альбом-есть АС.793 aldiz ikusiaАС выпускает много полезных и недорогих кормов.
Лакомства тоже не сожержат столь много цветрых
компонентов.
ostermann
RIMG5143.JPG
Подорожник874 aldiz ikusiaЗернышки подорожника любят канарейкиostermann
RIMG6597.JPG
Мокрица и рапс с белым(а не желтым)цветом1019 aldiz ikusiaostermann
RIMG5875.JPG
Размытый кадр-кенар Пушистик взлетел на спящего бассета.813 aldiz ikusiaКусочек животика бассетаostermann

Azken irudiak - ostermann (r)en bilduma
RIMG6597.JPG
Мокрица и рапс с белым(а не желтым)цветом1019 aldiz ikusiaostermann2005(e)ko Aza(a)ren 10(e)an
RIMG6586.JPG
у нас цветет кукуруза...999 aldiz ikusiaэти верхние зернышки сладкие и приятные на вкус.
а можно ли их предложить канарейкам?
ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6576.JPG
Мы начали есть яблоко!1070 aldiz ikusiaМои достижения!!!ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6575.JPG
Клетка с крышкой от прямых солнечных лучей1457 aldiz ikusiaПриобретена 6.11.2005ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6572.JPG
Минералы1064 aldiz ikusiaКроме"Витакрафт",тут еще"Зоо-Денер"ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG0000.jpg
мы тут правда мокрые...1055 aldiz ikusiaно этого кенара я считаю зеленым.ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0001.jpg
Вот такие мы после купания964 aldiz ikusiaМокрая канарейкаostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0002.jpg
Моя мокрая курица974 aldiz ikusiaПосле купанияostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0003.jpg
После купания1126 aldiz ikusiaСушка1 iruzkinostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG6282.JPG
Еще одна клетка1411 aldiz ikusiaПриобретена 23.10.2005ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 24(e)an