Izena eman FAQ Sartu
Bilduma zerrenda Azken fitxategiak Azken iruzkinak Ikusienak Estimatuenak Nire gogokoak Bilatu



Hizkuntza aukeratu:

Hasiera > НАШИ ФОТОАЛЬБОМЫ > ostermann

Новый альбом"Продукция фирмы Vitakraft"


RIMG6572.JPG

8 fitxategiak, 2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом"Корма и аксессуары для канареек"


RIMG5723.JPG

10 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 02(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом "Музей канареек"


mmm-gaipel-innen.jpg

14 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 05(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом"Кенар Пушистик"


RIMG6576.JPG

19 fitxategiak, 2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an-n gehitutako azkenak

 

 

10 bilduma 2 orrialdetan 2

Ausazko irudiak - ostermann (r)en bilduma
ptic02.jpg
Мы еще пушистые...866 aldiz ikusiaНо не дрожим...почти здоров!ostermann
~MAP0001~0.jpg
Специальный корм для красных канареек.812 aldiz ikusiaВ нем присутствуют зернышки черного нигера.
Нравится всем канарейкам.
ostermann
RIMG5520.JPG
Просторная сферическая клетка бирюзового цвета.1202 aldiz ikusiaприобретена 18.09.2005.ostermann
site01.jpg
Как прекрасен этот мир.892 aldiz ikusiaПушистик выздоравливает.ostermann
RIMG5294.JPG
Свет мой ,зеркальце,скажи!..857 aldiz ikusiaЛюбование собой...ostermann
~MAP05~1.jpg
Этот кадр я повторяю-уж больно мне нравятся эти жердочки с ловушками клещей.754 aldiz ikusiaИнтересны также нежные ниточки для гнезда...ostermann
RIMG5401.JPG
А так мы чистим перышки поутру!823 aldiz ikusiaПроцесс "умывания"ostermann
RIMG5419.JPG
Привет,друг!Поправляйся скорее!851 aldiz ikusiaКрасный Кеша и выздоравливающий Пушистикostermann
RIMG5143.JPG
Подорожник874 aldiz ikusiaЗернышки подорожника любят канарейкиostermann
site03.jpg
Пушистик и ноги бассета885 aldiz ikusiaЭто что за зверь уснул?ostermann

Azken irudiak - ostermann (r)en bilduma
RIMG6597.JPG
Мокрица и рапс с белым(а не желтым)цветом1019 aldiz ikusiaostermann2005(e)ko Aza(a)ren 10(e)an
RIMG6586.JPG
у нас цветет кукуруза...999 aldiz ikusiaэти верхние зернышки сладкие и приятные на вкус.
а можно ли их предложить канарейкам?
ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6576.JPG
Мы начали есть яблоко!1071 aldiz ikusiaМои достижения!!!ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6575.JPG
Клетка с крышкой от прямых солнечных лучей1458 aldiz ikusiaПриобретена 6.11.2005ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6572.JPG
Минералы1064 aldiz ikusiaКроме"Витакрафт",тут еще"Зоо-Денер"ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG0000.jpg
мы тут правда мокрые...1055 aldiz ikusiaно этого кенара я считаю зеленым.ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0001.jpg
Вот такие мы после купания964 aldiz ikusiaМокрая канарейкаostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0002.jpg
Моя мокрая курица974 aldiz ikusiaПосле купанияostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0003.jpg
После купания1126 aldiz ikusiaСушка1 iruzkinostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG6282.JPG
Еще одна клетка1411 aldiz ikusiaПриобретена 23.10.2005ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 24(e)an