|
|
|
|
|
|
|
|
| 10 bilduma 2 orrialdetan |
 |
 |
2 |
|
| Ausazko irudiak - ostermann (r)en bilduma |

это Пушистый!!!904 aldiz ikusiaАй да молодец!ostermann
|
|

Мы начали есть яблоко!1070 aldiz ikusiaМои достижения!!!ostermann
|
|

Мои бассеты.Серия"облизушки"813 aldiz ikusiaostermann
|
|

Как ты думаешь,что я там рассматриваю?879 aldiz ikusiaИтак,мой МАЛЫШ поправляется...и летает!УРА!!!ostermann
|
|

Перед купанием-надо оценить обстановку...729 aldiz ikusiaКупаться или нет?ostermann
|
|

Ну,кто тут самый красивый?829 aldiz ikusiaКак интересно узнавать новое...ostermann
|
|

Пастушья сумка825 aldiz ikusiaСемена-сердечкиostermann
|
|

Большая 3х метровая клетка-вольера1381 aldiz ikusiaМоего изготовления-май 2005 г.ostermann
|
|

Экспонаты музея собирались по всей Германии и из других уголков мира.852 aldiz ikusiaРазличные клеткиostermann
|
|

Мои бассеты.Серия"облизушки"821 aldiz ikusiaУтренние умывания.ostermann
|
|
| Azken irudiak - ostermann (r)en bilduma |

Мокрица и рапс с белым(а не желтым)цветом1019 aldiz ikusiaostermann2005(e)ko Aza(a)ren 10(e)an
|
|

у нас цветет кукуруза...999 aldiz ikusiaэти верхние зернышки сладкие и приятные на вкус.
а можно ли их предложить канарейкам?ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
|
|

Мы начали есть яблоко!1070 aldiz ikusiaМои достижения!!!ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
|
|

Клетка с крышкой от прямых солнечных лучей1448 aldiz ikusiaПриобретена 6.11.2005ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
|
|

Минералы1063 aldiz ikusiaКроме"Витакрафт",тут еще"Зоо-Денер"ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
|
|

мы тут правда мокрые...1054 aldiz ikusiaно этого кенара я считаю зеленым.ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
|
|

Вот такие мы после купания964 aldiz ikusiaМокрая канарейкаostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
|
|

Моя мокрая курица974 aldiz ikusiaПосле купанияostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
|
|

После купания1126 aldiz ikusiaСушкаostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
|
|

Еще одна клетка1410 aldiz ikusiaПриобретена 23.10.2005ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 24(e)an
|
|