Izena eman FAQ Sartu
Bilduma zerrenda Azken fitxategiak Azken iruzkinak Ikusienak Estimatuenak Nire gogokoak Bilatu



Hizkuntza aukeratu:

Hasiera > НАШИ ФОТОАЛЬБОМЫ > ostermann

Новый альбом "Мои канарейки"


RIMG0000.jpg

30 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом "Мои бассеты"


site05.jpg

14 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 13(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом " Мои клетки"


RIMG6575.JPG

18 fitxategiak, 2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом "Другие птички"


RIMG5830.JPG

10 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 04(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом "Канареечные купания"


RIMG0001.jpg

11 fitxategiak, 2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an-n gehitutako azkenak

Новый альбом "Сбор трав канарейкам"


RIMG6597.JPG

12 fitxategiak, 2005(e)ko Aza(a)ren 10(e)an-n gehitutako azkenak

10 bilduma 2 orrialdetan 1

Ausazko irudiak - ostermann (r)en bilduma
RIMG5401.JPG
А так мы чистим перышки поутру!823 aldiz ikusiaПроцесс "умывания"ostermann
RIMG6155.JPG
Купание в новой купалке838 aldiz ikusiaкупание канареек навсегда покорило мое сердце.ostermann
RIMG5543.JPG
Эти небольшие фигурные клетки-первые в нашем доме...1204 aldiz ikusiaИх обьем удобно увеличить навесной купалкой.
Клетки 2002 года.
ostermann
RIMG0003.jpg
После купания1126 aldiz ikusiaСушка1 iruzkinostermann
RIMG5682.JPG
Перед купанием-надо оценить обстановку...729 aldiz ikusiaКупаться или нет?ostermann
Museum_W_2.jpg
Экспонаты музея.924 aldiz ikusiaРабочее место в мастерской.ostermann
kletka.jpg
Еще одна клетка.Плохо-только одна дверь.1217 aldiz ikusiaПриобретена 7.10.2005ostermann
kafige.jpg
Экспонаты музея собирались по всей Германии и из других уголков мира.852 aldiz ikusiaРазличные клеткиostermann
RIMG5465.JPG
А это тут зачем?824 aldiz ikusiaostermann
RIMG0000.jpg
мы тут правда мокрые...1054 aldiz ikusiaно этого кенара я считаю зеленым.ostermann

Azken irudiak - ostermann (r)en bilduma
RIMG6597.JPG
Мокрица и рапс с белым(а не желтым)цветом1019 aldiz ikusiaostermann2005(e)ko Aza(a)ren 10(e)an
RIMG6586.JPG
у нас цветет кукуруза...999 aldiz ikusiaэти верхние зернышки сладкие и приятные на вкус.
а можно ли их предложить канарейкам?
ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6576.JPG
Мы начали есть яблоко!1070 aldiz ikusiaМои достижения!!!ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6575.JPG
Клетка с крышкой от прямых солнечных лучей1448 aldiz ikusiaПриобретена 6.11.2005ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG6572.JPG
Минералы1064 aldiz ikusiaКроме"Витакрафт",тут еще"Зоо-Денер"ostermann2005(e)ko Aza(a)ren 09(e)an
RIMG0000.jpg
мы тут правда мокрые...1054 aldiz ikusiaно этого кенара я считаю зеленым.ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0001.jpg
Вот такие мы после купания964 aldiz ikusiaМокрая канарейкаostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0002.jpg
Моя мокрая курица974 aldiz ikusiaПосле купанияostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG0003.jpg
После купания1126 aldiz ikusiaСушка1 iruzkinostermann2005(e)ko Urr(a)ren 30(e)an
RIMG6282.JPG
Еще одна клетка1410 aldiz ikusiaПриобретена 23.10.2005ostermann2005(e)ko Urr(a)ren 24(e)an