Izena eman FAQ Sartu
Bilduma zerrenda Azken fitxategiak Azken iruzkinak Ikusienak Estimatuenak Nire gogokoak Bilatu



Hizkuntza aukeratu:

Hasiera > НАШИ ФОТОАЛЬБОМЫ > Kosha

Azken irudiak - Kosha (r)en bilduma
Я_родилсяяяяя!.jpg
Я родилсяяя!774 aldiz ikusiaПтенец Ватерслагера 1 день.Kosha2009(e)ko Mai(a)ren 28(e)an
Самка_Ватерслагера.jpg
Быть иль не быть?817 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Mai(a)ren 28(e)an
Самец_Ватерслагера..jpg
Гер-Шнуфель.806 aldiz ikusiaВатерслагер.Kosha2009(e)ko Mai(a)ren 28(e)an
Птенец_Ватерслагера..jpg
Птенец Ватерслагера.830 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Mai(a)ren 28(e)an
10_дней..jpg
Мама ням-ням!!!760 aldiz ikusiaПтенец Ватерслагера 10 дней.Kosha2009(e)ko Mai(a)ren 28(e)an
Мадам_с_пером..jpg
Мадам с пером.1036 aldiz ikusia1 iruzkinKosha2009(e)ko Mai(a)ren 20(e)an
Гарик_и_Дыня.JPG
Гарик и Дыня Роллеры.789 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 16(e)an
Гер_Шушер_из_г._Хаген_и_Груша_Питерская..JPG
Шухер и Груша.776 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 16(e)an
Груня_и_Шухер..JPG
Грушенька и гер.Шухер. Гарцкие Роллеры.882 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 16(e)an
Дыняша..JPG
Дыня.866 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 16(e)an
Щеночки.~0.JPG
Машка и её чихуашка.802 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
С_носом..JPG
С носом.1122 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
Дети_и_звери..JPG
Дети и звери.796 aldiz ikusiaЕнот сиротка, Дочка Маша и чих Чонкин.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
Курочка-Нюрочка..JPG
Курочка-Нюрочка.787 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
Пуховая..JPG
Китайская-пуховая.763 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
Ряба..JPG
Ряба728 aldiz ikusiaKosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
P1010016.JPG
Гарик Гарцкий.757 aldiz ikusiaЗа окном зима, холод, а нас и тут не плохо кормят.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
P1010020.JPG
Груня.801 aldiz ikusiaУ Груши пока нет семейного счастья и она построила гнездо в кормушке.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
P1010021.JPG
Дыняша.771 aldiz ikusiaСидим, кукуем.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 09(e)an
Синица_в_гостях.JPG
Синицы ли Вы?765 aldiz ikusiaВерхнюю клетку купили давно на птичем рынке, на ней так и осталась (если приглядеться) надпись "Синицы". Видно в ней держали диких птичек. Вот и прилетают теперь с улицы подруги посмотреть на родственников. Пришлось и им кормушку вешать.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 01(e)an
Гарик.JPG
Гарик.784 aldiz ikusiaГарцкий Роллер.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 01(e)an
Груша.JPG
Груша.771 aldiz ikusiaСамочка Гарцкого Роллера.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 01(e)an
Дыня.JPG
Дыня.773 aldiz ikusiaСамочка Гарцкого Роллера.Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 01(e)an
Чонкин.JPG
Чонкин.786 aldiz ikusiaНе кенар конечно, но чем не орёл?Kosha2009(e)ko Ots(a)ren 01(e)an
 
24 fitxategi 1 orrialdetan